استیشن بازار آهن، ماینینگ ترکیبی!

photo_2019 04 29_23 45 55

استیشن سوم ماینینگ رمزارزها در بازار آهن!

 

استیشن سوم ما در ادامه استخراج ارزهای دیجیتال، بازار آهن است. تجار آهن همیشه پولدار هستند و می توانند در ماینینگ رمزارزها سرمایه گذاری کرده و درآمد کسب کنند. بازار آهن در منطقه ۴۵ متری زرند، قرار دارد. منطقه پر هیاهو و سرشار از زندگی از جنس آهن است. تقریبا همه مغازه های منطقه برق صنعتی سه فاز دارند که همه آنرا مصرف نمی کنند. در بسیاری از روزها جرثقیلهای سقفی و دیواری بی کارند و برق صنعتی هم بی استفاده. پس می توان از این پتانسیل استفاده بهینه نمود.

 

یکی از دوستان پیشنهاد ما را برای ایجاد یک استیشن کوچک پذیرفت و ما فردای آن روز استیشن سه تایی ماینینگ رمزارزها که متشکل از سه دستگاه ماینر S11  و دو دستگاه ماینر E10 بود را راه اندازی کردیم. خدارا شکر کار بدون کوچکترین مشکلی تحویل گردید و کسب درآمد از ماینینگ رمزارزها شروع شد.

در اثنای انجام کار همسایگان و مغازه ها و شرکتهای مجاور که از کار ما آگاه شده بودند نیز می آمدند. بازدید می کردند و ما نحوه کار را برایشان تشریح می کردیم. همین کار باعث ایجاد چندین ارتباط دیگر شد. که پس از راه اندازی استیشن آنها گزارش خواهیم داد.

خلاصه دوست عزیز ما، علی آقا از این پس ماهانه حدود ۴ میلیون تومان درآمد خواهد داشت. که ما آنرا در تاریخ مقرر به حسابش در بانک واریز می کنیم. ما از او متشکریم و آرزوی برکت برایش داریم.

در جریان راه اندازی این ایستگاه، چند تن از همکاران علی آقا در بازار نیز که به ایجاد استیشن استخراج ابراز علاقه کردند، به طورکامل پرزنت شدند و قرار شد در کمترین زمان آنها نیز به دنیای بی نهایت ماینینگ رمزارزها بپیوندند.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

آکو