Bizdrone

تجربه

تجربه متخصصین ما در اختیار کسب درآمد شماست

تضمین کیفیت

با خیالی آسوده شروع به همکاری کنید

بصرفه

با بهترین قیمت و خدمات در خدمت شما هستیم

چرا آکوچین را انتخاب کنیم؟

ترید رمز ارزها

در آکوچین میتونی درآمد خوبی از ترید رمزارزها کسب کنی! تحلیل تکنیکال، مدیریت سرمایه و روانشناسی ترید ارزهای دیجیتال را یاد بگیر و لذت ببر!

یادگیری فوت کوزه گری

در آکوچین ماینینگ رمزارزها را با تمام جزییات و فوتهای کوزه گری یاد بگیر! پردرآمدترین کار موجود که زیاد هم وقت شما را نمی گیرد.

افزایش سرمایه

سرمایه راکد داری؟ در آکوچین یاد می گیری چطور سود سالانه سرمایت را به 100درصد برسونی! به دلار پول بساز و لذت ببر!

شناخت فناوری قرن

در آکوچین بزرگترین فناوری قرن را بهتر بشناس! آموزش بلاکچین با دسته بندیها و مطالب جذاب و مفید فقط و فقط در اینجا میسر شده است.

آکو چکار می کند؟!

 • learningicon

  اموزش و یادگیری

  بخش عمده مطالب در آکو و مخصوصاً در آکوچین آموزشه. باید بلاکچین را خوب بشناسی و بدونی این فناوری چطور کار می کنه؟ چطور در فناوری های دیگر و تمام جنبه های زندگی انسانها تحول ایجاد می کنه و چطور میشه با توجه به شرایط زندگی موجود از آن استفاده کرد؟ اگر این مرحله را خوب طی کردی، می تونی آنرا بکار بگیری و پول در بیاری.

 • knowicon

  شناخت و تحلیل بازار رمزارزها

  وقتی فناوری را خوب شناختی باید تحلیل بازار رمزارزها را شروع کنی. بازاری با چندصد رمزارز پرارزش که میتونی از ترید اونها دلار بدست بیاری. مواظب باش! ترید رمزارزها ممکنه شغل اول شما بشه. در بخش آکوترید آموزش و اخبار دقیقتری را پیگیر باشد.

 • earnmoneyicon

  دقیقتری را پیگیر باشد. ماینینگ، علم چاپ دلار

  یکم که به دور و اطراف دقت کنی، آدمای باهوش اقتصادی بالا را خواهی دید که دنبال استخراج دلار با ماینینگ رمزارزها هستند. شاید باورت نشه اما در شرایط کنونی کشور ما، هیچ جای دنیا نمیشه اینقدر راحت درآمد خوب داشت. ماینینگ را جدی بگیرید و در آکوماینینگ بمانید.

learning

دوره های آموزشی ویژه

هر چه بیشتر در این اقیانوس شنا کنی، جرقه های بیشتری از ایده های ناب کسب و کار پیدا می کنی که می شه از آنها پول درآورد. اون هم نه پولی که با چاپ فیاتهای فرمایشی، شش ماهه توسط تورم بلعیده بشه. پول واقعی که میشه باهاش سرمایه گذاری واقعی کرد.

آموزشگاهپادکست

برای درک و آموزش بلاکچین از کجا شروع کنم؟

هر چه بیشتر در این اقیانوس عظیم فرو بری، میبینی که در نقطه شروع یک انفجار قرارداری. انفجاری که بانکها، موسسات مالی، سوء استفاده های سیاسی، بی عدالتی، دیکتاتوری و … را نابود میکنه. اعتماد، عدالت و دموکراسی به دنبال داره و نوید بخش بشریت پیشرفته است.
هر چه بیشتر در این اقیانوس شنا کنی، جرقه های بیشتری از ایده های ناب کسب و کار پیدا می کنی که می شه از آنها پول درآورد. اون هم نه پولی که با چاپ فیاتهای فرمایشی، شش ماهه توسط تورم بلعیده بشه. پول واقعی که میشه باهاش سرمایه گذاری واقعی کرد.
در آکوچین هر چی دنبال بلاکچین را بیشتر بگیری یاد می گیری که …..

ترید رمزارزها، راه میانبر در بهره برداری از بلاکچین

با یه کم تحقیق کشف میکنی که بازار رمزارزها داره دنیا را تسخیر میکنه. مخصوصاً وقتی وارد اقتصاد توکن محور بشی و سرت از این همه پتانسیل سوت بکشه، بهتر می فهمی که باید روی این بازار وقت بیشتری بذاری. اما حواست باشه بدون یادگیری شنا وارد دریا نشی که عاقبتی جز مرگ نداره! ترید رمزارزها را در آکوترید یاد بگیر و قدم به قدم و به همراه نجات غریق آموخته پیش برو. در آکوترید آموزش و تمرین ترید رمزارزها منتظر شماست. بعدش میتونی یه عمر از این راه پول در بیاری!

آموزش مدیریت سرمایه

آموزش تحلیل تکنیکال

خرید و فروش با سرمایه مجازی

آموزش روانشناسی بازار

تحت نظر کوچینگ بی نظیر

همین حالا آغاز کنید!

از شروع تا پایان مشاورین ما در کنار شما هستند

مطالب آموزشی

اعضای آکوچین را بشناسید

foteraco

آکو