مینی ماینر عرفان!

photo_2019 04 29_23 50 44

مینی فارم ماینینگ بیتکوین عرفان

 

ماینینگ رمزارزها یا همان استخراج ارزهای دیجیتال صنعتی است که در ایران به تازگی گل کرده. سرمایه گذاری در آن یعنی چاپ دلار و ایجاد درآمد به دلار!. در این راستا ما سعی داریم تا صنعت استخراج ارزهای دیجیتال را در واحدهای صنعتی کوچک توسعه دهیم. یکی از استیشن هایی که ایجاد نمودیم، در خیابان عرفان است.

 

 

مرتضی یکی از دوستان عزیز و دوست داشتنی است. در یک دورهمی دوستانه پیشنهاد سرمایه گذاری در صنعت ماینینگ رمزارزها را پذیرفت. او کمی در مورد موضوع شنیده بود و مشتاق بیشتر دانستن بود. تقریبا اکثر وقت ما در آن جلسه به مسائل کاری پیرامون ماینیگ رمزارزها و ارزها دیجیتال گذشت. همه در حال گپ و گفت بودند و ما سرگرم صحبت در مورد کار! هر چه گفتگو در مورد رمزارز و بازار ماینینگ پیشتر می رفت، اشتیاق مرتضی برای سرمایه گذاری بیشتر می شد.

دستگاههای نصب شده

تنها دغدغه ما در آن لحظه تلاطم بازار و افزایش قیمت دستگاههای ماینر S11 و S9 بود. که بازدهی بهتری دارند. چند روز قبل قیمت بیتکوین قدری بالا رفته بود و این باعث افزایش قیمت در بازار ماینرها شد.

فردای آنروز برای تهیه دستگاه ماینر S11 اقدام کردیم. خوشبختانه دو دستگاه ماینر S11 و پنج دستگاه S9j پیدا شد. پس از خرید کمتر از ۲ساعت بعد دستگاهها در محل مورد نظر نصب و چاپ دلار شروع شد. ماشین چاپ دلار مرتضی شروع به کار کرد. البته به دلیل محیط کمی نامناسب و اینکه کار ایشان اندکی محیط خاک آلود داشت کمی ملاحظات داشتیم.

در این استیشن یک نکته بسیار حیاتی یاد گرفتیم. اینکه پخش متعادل بار بر روی سه فاز برق صنعتی ورودی بسیار مهم است. اگر در کارگاه صنعتی، مصرف کننده های دیگری غیر از ماینرها وجود دارد، باید در طراحی آنها را نیز در نظر گرفت.

پس از راه اندازی این ایستگاه و در ماه اول، این استیشن بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان درآمد داشت که به حساب صاحبش واریز کردیم.

شما هم اگر در کسب و کار صنعتی خود برق مازاد و یا سرمایه راکد دارید وقت را هدر ندهید. همین الان با ما تماسبگیرید. مطمئن باشید بهترین خدمات را به صورت کاملا شفاف دریافت خواهید نمود.

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

آکو