Bizdrone

مینی فارم آزادگان

photo_2019 04 29_23 49 53

استیشن دوم آکو در ماینینگ رمزارزها

ماینینگ رمزارزها یا به بیان عام، ارزهای دیجیتال، در حال حاضر می تواند یکی از پر درآمدترین مشاغل ایران محسوب گردد. این یعنی شما با نصب و بکارگیری یک یا چند دستگاه ماینر رمزارزها میتوانید به کار استخراج این معادن لایزال پرداخته و صاحب معدن شوید! هر جا که برق صنعتی یا کشاورزی در اختیار باشد با سرمایه گذاری در صنعت ماینینگ رمزارزها به میزان کمتر ۵۰ میلیون تومان می توان به درآمد ماهیانه  بیشتر از ۲ میلیون تومان تا درآمد حدود ۶ میلیون تومان دست یافت.

 

استیشن آزادگان

در جنوب غربی تهران مناطق مهجوری هست که کمتر پای مردم عادی به آن رسیده است. زیرا پر ازکارگاههای صنعتی و فاقد هرگونه بازار یا جاهای دیدنی است. این مناطق معمولا برق صنعتی مازاد زیادی دارند یا در برخی فصول سال کار نمی کنند. این کارگاهها با استفاده از این صنعت میتوانند حداقل اجاره کارگاه خود یا حتی درآمد قابل ملاحظه ای کسب نمایند. صاحبان این کارگاهها حتما حتما باید به این صنعت به عنوان یک کمکی در کسب درآمد یه طور جدی نگاه کنند.

 

مینی فارم ماینینگ آزادگان

 

ما پس از ایجاد استیشن نخست، در استیشن دوم تلاش خود را ادامه دادیم. در این استیشن و در منطقه آزادگان با بکارگیری برق صنعتی مازاد یکی از کارگاههای کوچک درآمد زایی را شروع کردیم. صاحب آن جوان خوش نام و از دوستان است، با سرمایه گذاری حدود ۴۰ میلیون تومان این ایستگاه را سفارش داد. کمتر از ۲ روز بعد ماینرهای وی شروع به چاپ دلار کردند.

 

دستگاههای نصب شده

در این استیشن ۴ دستگاه ماینر S11 و ۵ دستگاه ماینر S9j شروع به کار کردند. این استیشن در فروردین ماه درآمدی بالغ بر ۱۲ درصد سرمایه اولیه را برای صاحب خود به همراه داشت. این روال ادامه دارد و کارخانه کوچک وی همچنان در حال چاپ دلار است. ما برای این ایستگاه و بانی راه اندازی آن، آقا رضا دعای خیر داریم و امیدواریم درآمد وی از ماینینگ مستدام و پایدار باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

آکو